Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Det började på dansgolvet

Jag kände hans kuk. Stenhård. Det gjorde mig kåtare, om det nu var möjligt. Jag hade kunnat slita av alla hans kläder här i trappuppgången. Men jag höll mig och vi nådde hans dörr.

Sexnoveller

Första gången med en tjej

Våra läppar möttes igen och jag drog av hennes tröja. Jag såg på hennes bh-beklädda bröst och log lite. Wow, vad vacker hon var.

Sexnoveller

Hennes bröst mot mig i duschen

Nu stod jag i bar överkropp och jag såg hur hon sneglade mot mina kallingar. Jag drog långsamt ner dom och gick in i duschen. Hon kramade mig hårt och jag kände hennes bröst tryckas mot mig.

Fakta

Onanitips - snippa

Det finns många olika sätt att onanera på. Här får du tips på hur du kan göra.

Sexnoveller

Tråkig film blev avsugning

Plötsligt var han nere vid mitt pubeshår. Han lekte med det och kollade på mig med en frågande blick.

Sexnoveller

Hon tog fram en turkos dildo

Hon vände som om så att jag kunde knäppa upp bh:n. Sen la hon sig ned och jag satte mig gränsle över henne.

Sexnoveller

Han fingrade mig och jag sög

Han börjar suga på ena bröstvårtan och smeker samtidigt det andra bröstet. Efter en stund vill jag göra det skönt för honom och jag frågar om jag får suga hans kuk.

Sexnoveller

Avsugning i lekstugan

Fortfarande med min kropp tryckt mot hans öppnar jag dörren till lekstugan och vi snubblar in.

Sexnoveller

I gymmets duschar

Vi var precis klara med ett ryggpass på gymmet och gick mot omklädningsrummet. Vi öppnade skåpen och han drog av sin tröja. Jag fick se hela hans muskulösa överkropp.

Sexnoveller

En het natt på hotellet

Han lyfte upp henne och bar henne till sängen, lade henne försiktigt ner innan han själv krängde av sig skjortan. Hans kropp var varm och hans beröring skickade ilningar av lust genom henne.

Till toppen av sidan