Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Jag slickar dig på skoltoan

Sen är det min tur. Du sticker in ditt finger i min fitta och drar det upp och ner, snabbare och snabbare. Jag håller mig i väggen och stönar högt.

Sexnoveller

Svettigt sex på festen

Jag är riktigt kåt och jag vill ha hans kuk i mig. Jag tittar bort på ett av de stora gästrummen, och möter sen hans blick igen. Han reser sig genast upp och går mot rummet. Jag tvekar inte en sekund att följa efter.

Sexnoveller

Två kåta i en och samma baddräkt

Jag drog försiktigt i öppningen på framsidan av min extremt stretchiga baddräkt och nickade åt henne att komma närmare. Hon tittade nyfiket på mig och jag frågade om hon ville joina mig i min baddräkt.

Sexnoveller

Analsex med barndomskompisen

Den ser härlig ut, lite blodfylld men inte helt erigerad. Jag vrider mig sakta mot Aron och visar mitt kön även jag. Vi står nu nakna mittemot varandra och våra blickar möts i samförstånd.

Sexnoveller

Sex på epans motorhuv

Du drar av dig din tröja och lägger på huven så att det blir mjukt, sen lägger jag mig på motorhuven och särar på benen.

Sexnoveller

Vi saxade till orgasm

Det är sjukt upphetsande att känna hennes våta fitta mot min, och hennes klitoris mot min klitoris. Detta är så skönt. Vi juckar mot varandra samtidigt som vi smeker oss själva.

Sexnoveller

Sex med mycket glidmedel

Jag var väldigt våt men frågade ändå om han ville ge mig en massage med glidmedlet. Han log och tog lite glidmedel och började masserade in det. Först smekta han utanpå fittan, på både de yttre och inre blygdläpparna.

Sexnoveller

Du har gruppsex med tjejerna i klassen

Alla följer med som i trans. När du och alla snygga snälla tjejer väl kommer till matteklassrummet ställer du dig i ingången och ger dem varsitt förkläde.

Sexnoveller

Smek- och oralsex efter kafédejten

Tummen trycker han mot klitoris och de två fingrarna i slidan trycker han uppåt mot magen. Han hoppas att det är g-punkten han kommer åt. Han kan ha träffat rätt, för hon andas tyngre och stönar högre.

Fakta

Sexleksaker

Du kan använda sexleksaker för att det ska bli skönare när du onanerar eller har sex med någon. Du kan köpa sexleksaker på nätet, i sexbutiker och på vissa apotek. Vissa saker du har hemma kan också funka som sexleksaker.

Till toppen av sidan