Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Fantasi om oralsex

Vi tog av varandras kläder tills vi bara va i underkläder. Jag knäppte upp hennes bh och tog av henne trosorna medans hon tog av mig kalsongerna.

Sexnoveller

Vi gjorde det bakom vassen

Jag sätter mig gränsle över dig medan du ligger ner på handduken. Då känner jag hur hård du är och den tanken av det gör mig ännu kåtare.

Sexnoveller

Att slicka varandra till orgasm

Sen kysste jag hennes bröst. Jag sög och kysste om vartannat. Jag kysste hennes mage ner mot troskanten.

Sexnoveller

Med dig och en dildo på bryggan

– Jag ska bara hämta en sak, säger du och går bort till din väska och plockar upp något avlångt och turkost. Det ser ut som en dildo och när du trycker på en knapp börjar den att vibrera. Du ler ett nu-ska-du-få-se-på-grejer-leende och går mot mig.

Tips/inlägg från unga

Hur gör du när du onanerar?

Här kan du läsa hur andra brukar göra när de onanerar.

Sexnoveller

En fredag efter skolan

Det var en helt vanlig fredag, skolan hade precis slutat och jag och min kille skulle gå hem till mig.

Sexnoveller

Vi runkade av varandra på scoutlägret

Jag hamnar ovanpå honom och vi fortsätter att kyssas. Jag tar av mig min gröna hoodie. Rasmus smeker mig. Jag kysser hans läppar, sedan hans nacke. Han tar av sig sin gråa t-shirt.

Sexnoveller

Analsex med barndomskompisen

Den ser härlig ut, lite blodfylld men inte helt erigerad. Jag vrider mig sakta mot Aron och visar mitt kön även jag. Vi står nu nakna mittemot varandra och våra blickar möts i samförstånd.

Sexnoveller

Hennes bröst mot mig i duschen

Nu stod jag i bar överkropp och jag såg hur hon sneglade mot mina kallingar. Jag drog långsamt ner dom och gick in i duschen. Hon kramade mig hårt och jag kände hennes bröst tryckas mot mig.

Sexnoveller

Han sög av mig i hissen

Jag smeker utanpå hans mjukisbyxor och känner hur hård han är. Han tar min hand och kilar in den innanför byxorna.

Till toppen av sidan