Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Samlag på gräsmattan i parken

Sen reste jag mig upp tog av mina byxor så hela min kuk syntes. Jag la mig ner och du ställde dig på knä över mig. Du kollade så hag ville och jag nickade.

Sexnoveller

Jag låg med pizzakillen

Vi började kyssas. Det var första gången jag kysste nån med en sån passion. Han smekte mig på ryggen och jag smekte hans.

Sexnoveller

Min killkompis fick stånd

Utan att titta på varandra, gled våra händer över varandras ben. Simultant smkete vi över varandras skrev.

Fakta

Onanitips - snippa

Det finns många olika sätt att onanera på. Här får du tips på hur du kan göra.

Sexnoveller

Dåligt väder ledde till skönt sex

Hans händer råkar stryka mot min fuktiga hud på bröstkorgen och jag ryser till. Jag vill känna hans händer på mig igen. Nu. Direkt.

Sexnoveller

Sex med mycket glidmedel

Jag var väldigt våt men frågade ändå om han ville ge mig en massage med glidmedlet. Han log och tog lite glidmedel och började masserade in det. Först smekta han utanpå fittan, på både de yttre och inre blygdläpparna.

Sexnoveller

Han fingrade mig och jag sög

Han börjar suga på ena bröstvårtan och smeker samtidigt det andra bröstet. Efter en stund vill jag göra det skönt för honom och jag frågar om jag får suga hans kuk.

Sexnoveller

Med bröstvårtor i samma storlek som en kork

Jag tyckte att det var skönt och drog av mig kläderna på underkroppen så att han skulle komma åt bättre.

Sexnoveller

Han runkade av mig i grupprummet

Joel tuggade tankfullt på sin penna, helt ovetande (eller var han det?) om hur mycket han distraherade Isak.

Sexnoveller

Han runkade av mig med glidmedel

Hans röst lät lite annorlunda, som att han var kåt. Från ett ögonblick till ett annat kände jag också att det började pulsera där nere och jag log mot honom.

Till toppen av sidan