Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Vi saxade till orgasm

Det är sjukt upphetsande att känna hennes våta fitta mot min, och hennes klitoris mot min klitoris. Detta är så skönt. Vi juckar mot varandra samtidigt som vi smeker oss själva.

Sexnoveller

Min killkompis ville suga av mig

Skolan hade precis slutat. Jag gick hem efter en lång dag. När jag kommer hem ringer min kompis Joel. Han undrade om vi skulle göra nått. Så klart jag hängde på.

Sexnoveller

Hett sex på flytbryggan

Du tog din hand och drog sakta fram och tillbaka. Du kollade på mig och jag visade att jag ville och du förde sedan din mun mot kuken. Du började suga av mig och jag stönade högt.

Sexnoveller

Min bisexuella trekant

Kåtheten kommer tillbaka och nu har både jag och Manne stånd igen. Isabelle ställer sig på knä i min säng och tar av sig sina shorts och trosor. Jag och Manne går fram till henne. Jag tar fram två nya kondomer och trär på en på Manne, och en på mig själv.

Sexnoveller

En fredag efter skolan

Det var en helt vanlig fredag, skolan hade precis slutat och jag och min kille skulle gå hem till mig.

Sexnoveller

Hon ville vara dominant i sängen

Nu stod jag med naken överkropp och tuttarna hängandes. Det kändes väldigt upphetsande att hon liksom styrde.

Sexnoveller

Hennes hemliga ligg

Kyssarna flyttar sig sedan till andra delar av min kropp och hamnar längre och längre ner. Hon drar lite i mina kallingar och smeker lätt utanpå dem.

Sexnoveller

Vi sög av varandra efter badet

Jag visste inte säkert vad det var men jag misstänkte att det var nåt jag gärna ville göra. Jag svarade ja med ett leende. Han pekade på soffan och vi satte oss i den. Sen tittade han frågande på mig och tog tag om mina byxor. Jag hjälpte honom att få av dem.

Sexnoveller

Orgasm i gäststugan

Jag tar ett djupt andetag och håller nästan andan när jag känner hur den glider in. När den är helt inne frågar du om det känns bra, jag svarar med en lätt nickning och ber dig att försätta.

Fakta

Sexlust och att vara kåt

De allra flesta föds med en kropp som kan känna lust och kåthet. Lusten kan kännas i hela kroppen. Det kan kännas som om det pirrar och pulserar i könet och på andra ställen.

Till toppen av sidan