Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Jag pullade och blev överraskad

Jag lutade mig ner och började slicka hennes fitta. Sedan så la jag mig på henne och la huvudet mellan hennes bröst. Brösten var mjuka och varma.

Sexnoveller

Din hand på min kuk

Du ställde dig upp och jag började klä av dig. Först din tröja, sen knäppte jag upp din bh. Jag började suga lite på dina bröst och du stönade.

Övrigt

Quiz om onani

Testa dina kunskaper om onani!

Sexnoveller

Sex med Ruben på skolans toalett

Jag rör huvudet upp och ned medans Ruben stönar högt av förtjusning. Vi ställer oss upp och börjar än en gång hångla. Han drar av min t-shirt och jag tar av mig min jeanskjol.

Sexnoveller

Sexet efter duschen

Plötsligt börjar hon långsamt ta av sig morgonrocken. Jag tar ett djupt andetag.

Sexnoveller

Så vill jag att första gången ska vara

Du knäpper upp mina byxor och tar av min spetstrosa. Du börjar smeka klitoris med ditt pekfinger tills du försiktigt stoppar två fingrarna i slidan.

Sexnoveller

Vi gned oss till orgasm

Jag la mig ner och vickade på höfterna så att du kunde dra ner mina byxor. Sen drog jag även ner trosorna och särade på benen samtidigt som jag log mot dig.

Sexnoveller

Med dig och en dildo på bryggan

– Jag ska bara hämta en sak, säger du och går bort till din väska och plockar upp något avlångt och turkost. Det ser ut som en dildo och när du trycker på en knapp börjar den att vibrera. Du ler ett nu-ska-du-få-se-på-grejer-leende och går mot mig.

Sexnoveller

Gnuggar henne till orgasm

Jag la min hand på dina trosor, du lägger din hand ovanpå och visar hur du vill att jag trycker och gnuggar handen mot ditt kön. Sen för jag in handen innanför troskanten och smeker där lite retsamt.

Sexnoveller

I ett ljudisolerat tält

Nu stönar hon högt vilket gör min snippa våtare och våtare. När jag hör att hon är nära att komma byter vi plats och Patricia tar fram en dildo.

Till toppen av sidan