Panik - lämna sidan!

Vad tycker du om UMO.se?

Just nu genomför vi en undersökning för att ta reda på vad unga tycker om sajten UMO.se. Det tar några minuter att svara på frågorna i undersökningen. Vi skulle bli jätteglada om du var med!

Svara på frågorna här
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Så vill jag att första gången ska vara

Du knäpper upp mina byxor och tar av min spetstrosa. Du börjar smeka klitoris med ditt pekfinger tills du försiktigt stoppar två fingrarna i slidan.

Sexnoveller

Svettigt sex på festen

Jag är riktigt kåt och jag vill ha hans kuk i mig. Jag tittar bort på ett av de stora gästrummen, och möter sen hans blick igen. Han reser sig genast upp och går mot rummet. Jag tvekar inte en sekund att följa efter.

Sexnoveller

Vi saxade till orgasm

Det är sjukt upphetsande att känna hennes våta fitta mot min, och hennes klitoris mot min klitoris. Detta är så skönt. Vi juckar mot varandra samtidigt som vi smeker oss själva.

Artikel

Smeksex – att pulla och runka av

Smeksex är när du använder händerna för att smeka och stimulera någons snippa eller penis, eller andra känsliga delar av kroppen. Andra ord för smeksex är petting, pulla, fingra eller runka av. Smeksex med dig själv kallas onani.

Sexnoveller

Med bröstvårtor i samma storlek som en kork

Jag tyckte att det var skönt och drog av mig kläderna på underkroppen så att han skulle komma åt bättre.

Sexnoveller

Hon slickade mig till sömns

Hon började kyssa mig ner från bröstet mot naveln. När hon kom längre ned särade jag på benen så att hon skulle komma åt och så började hon slicka min blöta snippa. Upp och ner slickade hon den. Det var så skönt att jag var tvungen att stöna.

Sexnoveller

Det började på dansgolvet

Jag kände hans kuk. Stenhård. Det gjorde mig kåtare, om det nu var möjligt. Jag hade kunnat slita av alla hans kläder här i trappuppgången. Men jag höll mig och vi nådde hans dörr.

Sexnoveller

Att slicka varandra till orgasm

Sen kysste jag hennes bröst. Jag sög och kysste om vartannat. Jag kysste hennes mage ner mot troskanten.

Sexnoveller

Första gången med min kille

Jag fortsätter kyssa honom medan han klämmer försiktigt på mina bröst. Efter nån minut pausar vi igen och drar av våra underkläder. Jag är så våt och kåt att jag knappt kan hålla mig.

Sexnoveller

Tråkig film blev avsugning

Plötsligt var han nere vid mitt pubeshår. Han lekte med det och kollade på mig med en frågande blick. Jag nickade. Han började runka av mig och det var så skönt.

Till toppen av sidan