Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Svettigt i toabåset

Vi tog av oss kläderna tills vi bara stod i underkläder. Du tryckte upp mig mot den kalla väggen och jag ryste till. Vi hånglade i ungefär 1 min.

Sexnoveller

Första gången jag slickade och blev avsugen

Det var tyst några sekunder sen sa jag att jag är extremt oerfaren. Då frågade hon om jag ville att hon skulle visa mig. Jag svarade med ett skratt och påpekade att hon faktiskt hade en pojkvän, och att det skulle vara fel av henne om hon var otrogen.

Sexnoveller

Filmkvällen slutade med sex

När vi är inne i det tomma gästrummet börjar vi hångla. Din mun smakar apelsin och mint. Jag vill ha mer och det vill du också. Vi börjar att ta av varandras kläder.

Sexnoveller

Din snippa kniper om mina fingrar

Min penis är nu så hård att det nästan gör lite ont när jag spänner den. Dina händer stödjer på mina lår när du lägger dig ned emellan dem.

Sexnoveller

Vi kom samtidigt

Vi kysser varandra ett tag innan vi går och lägger oss i min säng. Du har bara ett par shorts på dig och jag går runt i linne och trosor.

Sexnoveller

Sex med Ruben på skolans toalett

Jag rör huvudet upp och ned medans Ruben stönar högt av förtjusning. Vi ställer oss upp och börjar än en gång hångla. Han drar av min t-shirt och jag tar av mig min jeanskjol.

Fakta

Onanitips - snippa

Det finns många olika sätt att onanera på. Här får du tips på hur du kan göra.

Sexnoveller

Så vill jag att första gången ska vara

Du knäpper upp mina byxor och tar av min spetstrosa. Du börjar smeka klitoris med ditt pekfinger tills du försiktigt stoppar två fingrarna i slidan.

Till toppen av sidan