Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Tips/inlägg från unga

Hur gör du när du onanerar?

Här kan du dela med dig av dina egna onanitips. Du kan också läsa hur andra brukar göra när de onanerar.

Sexnoveller

Vi pratade snuskigt på en filt på ängen

Din kurviga kropp under din korta klänning gjorde mig hård. Du såg och kände att jag ville va i dig, just nu på ängen.

Sexnoveller

Avsugning i bastun

Vi pratade inte så mycket, utan bara satt där. Men från ingenstans så drog han upp handduken och visade sitt stånd.

Sexnoveller

Vi gjorde det bakom vassen

Jag sätter mig gränsle över dig medan du ligger ner på handduken. Då känner jag hur hård du är och den tanken av det gör mig ännu kåtare.

Sexnoveller

Hennes hand gled in under klänningen

Hon pullade mig snabbt. In och ut, in och ut. Jag kunde höra hur det klafsade från min våthet. Jag kunde inte prata. Jag stönade bara då och då, kanske lite för högt.

Sexnoveller

Hennes hemliga ligg

Kyssarna flyttar sig sedan till andra delar av min kropp och hamnar längre och längre ner. Hon drar lite i mina kallingar och smeker lätt utanpå dem.

Sexnoveller

Sex i sadelkammaren

Vi skyndade oss in i och jag låste dörren efter oss. Vi satte oss på hästtäckena, tittade på varandra och började hångla.

Sexnoveller

Första gången jag slickade och blev avsugen

Det var tyst några sekunder sen sa jag att jag är extremt oerfaren. Då frågade hon om jag ville att hon skulle visa mig. Jag svarade med ett skratt och påpekade att hon faktiskt hade en pojkvän, och att det skulle vara fel av henne om hon var otrogen.

Sexnoveller

Gnuggar henne till orgasm

Jag la min hand på dina trosor, du lägger din hand ovanpå och visar hur du vill att jag trycker och gnuggar handen mot ditt kön. Sen för jag in handen innanför troskanten och smeker där lite retsamt.

Sexnoveller

Sex på epans motorhuv

Du drar av dig din tröja och lägger på huven så att det blir mjukt, sen lägger jag mig på motorhuven och särar på benen.

Till toppen av sidan