Panik - lämna sidan!

Vad tycker du om UMO.se?

Just nu genomför vi en undersökning för att ta reda på vad unga tycker om sajten UMO.se. Det tar några minuter att svara på frågorna i undersökningen. Vi skulle bli jätteglada om du var med!

Svara på frågorna här
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Artikel innehåller video
Sexnoveller

Dina läppar fortsätter ner

Vi håller om varandra, för varje kyss hårdare. Din kropp pressas mot min. Jag kan känna dina hjärtslag nu, i takt med mina. Kyssarna blir intensivare precis som ditt grepp om mig. Vi är som ett, men jag vill komma närmare. Mycket närmare.

Sexnoveller

Hon slickade mig till sömns

Hon började kyssa mig ner från bröstet mot naveln. När hon kom längre ned särade jag på benen så att hon skulle komma åt och så började hon slicka min blöta snippa. Upp och ner slickade hon den. Det var så skönt att jag var tvungen att stöna.

Sexnoveller

Hon runkade, jag smekte

Vi tog av mig mina byxor och kalsonger och hon frågade om hon fick runka av mig. Jag nickade.

Sexnoveller

I ett ljudisolerat tält

Nu stönar hon högt vilket gör min snippa våtare och våtare. När jag hör att hon är nära att komma byter vi plats och Patricia tar fram en dildo.

Sexnoveller

Bakom en buske

Mina shorts kändes plötsligt väldigt tighta, det var nånting där nere som växte. Jag försökte dölja det så gott jag kunde men den var för hård för att tyglas.

Sexnoveller

Vi saxar oss till orgasm

Det tar inte lång tid innan du tar av mig min tröja och börjar massera mina bröst. Jag ger ifrån mig ett svagt stön, jag känner hur hela kroppen bultar.

Sexnoveller

Två kåta killar på 16 år

Här var vi, två kåta killar i 16-årsåldern, med våra tungor som fightades om dominans. Hans händer satt fast som klister på min röv och klämde åt mina skinkor medan jag hade mina händer lekandes med hans gyllenbruna hår.

Artikel

Onanitips - snippa

Det finns många olika sätt att onanera på. Här får du tips på hur du kan göra.

Sexnoveller

En längtan bortom ord

Jag låter mina kyssar vandra tillbaka upp mot hans bröst. Jag suger försiktigt på hans vänstra bröstvårta.

Sexnoveller

Svettigt sex på festen

Jag är riktigt kåt och jag vill ha hans kuk i mig. Jag tittar bort på ett av de stora gästrummen, och möter sen hans blick igen. Han reser sig genast upp och går mot rummet. Jag tvekar inte en sekund att följa efter.

Till toppen av sidan