Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Så onanerar jag med sexleksaker

De pirrar så mycket i min snippa. Jag är så kåt och vet inte vad jag ska ta vägen. Det pirrar i hela min fitta och jag börjar ta på mig själv.

Först trycker jag min hand mot fittan. Gnuggar och trycker. Sen när jag är riktigt våt för jag in ett finger och börjar stöna. Det är så skönt.

Jag pullar de snabbare och snabbare och känner hur det nästan börjar rinna ur min fittas öppning ner för min rumpa och ner på madrassen. Jag går och hämtar min vibrator och fortsätter med den.

mot klitoris med lite vibration

Först trycker jag den mot klitoris med lite vibration på. Sen ökar jag vibrationerna. Det blir nästan för mycket och för skönt. Jag för nu i stället in dildon och låter den vara stilla en stund. Jag ökar vibrationerna till max och njuter.

Det blir ännu skönare nu så jag pausar och tar fram min lufttrycksvibrator och håller den emot min klitoris. Jag känner det nu och hela min kropp. Jag spänner mig och för nu också in dildon i mig. Nu vibrerar det både utanpå på klitoris och inne i slidan. Jag för dildo-vibratorn långsamt lite in och ut och känner hur jag är på väg att komma.

rytmiska kniprörelser runt dildon

Min fitta spänner sig och jag rytmiska kniprörelser runt dildon. Hela min kropp spänner sig och jag är så nära nu. Jag tappar greppet om dildon, den glider ut men det gör inget.

Jag sätter båda händerna på min vibrator och jag börjar nästan skaka. De är så skönt och jag stönar mer och mer. Jag känner hur jag skakar och det är rätt blött på min säng. Jag känner hur nära jag är nu.

Orgasmen

Så kommer jag. Orgasmen är helt sjukt skön när den äntligen kommer. När jag drar ut på det blir det alltid skönare.

/Kåt tjej

Mer på UMO

Sexnoveller

Två kåta i en och samma baddräkt

Jag drog försiktigt i öppningen på framsidan av min extremt stretchiga baddräkt och nickade åt henne att komma närmare. Hon tittade nyfiket på mig och jag frågade om hon ville joina mig i min baddräkt.

Sexnoveller

Fantasi om oralsex

Vi tog av varandras kläder tills vi bara va i underkläder. Jag knäppte upp hennes bh och tog av henne trosorna medans hon tog av mig kalsongerna.

Sexnoveller

Bakifrån i duschen

Vi börjar att kyssas igen och jag smeker hennes rumpa och vi trycker oss mot varandra. Vi är nu så nära varandra att min kuk budar utsidan av hennes fitta.

Fakta

Glidmedel

Du kan använda glidmedel när du har sex med någon eller när du onanerar, för att det ska glida bättre och bli skönare. När du har sex med kondom och använder glidmedel är det viktigt att glidmedlet är silikon- eller vattenbaserat. Kondomen kan gå sönder om du använder något som innehåller fett, till exempel hudlotion.

Sexnoveller

Vi gned våra klitorisar mot varandras ben

Sen tar jag av hennes bh och hon min, vi turas om att suga på varandras bröst. Som jag drömt och längtat efter just detta.

Sexnoveller

Han pullade och slickade mig efter handbollsträningen

Jag hade tagit på mig shorts och t-shirt, men struntat i bh:n. Då kom Alex ut ur badrummet med en vit handduk knuten runt höfterna.

Sexnoveller

Jag pullade och blev överraskad

Jag lutade mig ner och började slicka hennes fitta. Sedan så la jag mig på henne och la huvudet mellan hennes bröst. Brösten var mjuka och varma.

Artikel innehåller video
Sexnoveller

Dina läppar fortsätter ner

Vi håller om varandra, för varje kyss hårdare. Din kropp pressas mot min. Jag kan känna dina hjärtslag nu, i takt med mina. Kyssarna blir intensivare precis som ditt grepp om mig. Vi är som ett, men jag vill komma närmare. Mycket närmare.

Sexnoveller

Ögonbindel och buttplug på hotellet

I hissen tar du mig runt rumpan. "Låt denna natten bli en bästa i ditt liv" viskar du. Väl uppe på rummet klär vi av oss våra ytterkläder, jag går och duschar, du kommer efter en liten stund. Du ställer dig bakom mig och börjar tvåla in mig.

Sexnoveller

Sex på klassresan

Han hade stånd. Jag tog tag i hans kuk och drog handen upp och ner några gånger innan han lutade sig bakåt lite och vi slutade hångla.

Till toppen av sidan