Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Hennes hand gled in under klänningen

Det var en sen sommarkväll i slutet av juni. Jag och min familj hade varit och hälsat på släkten för att fira midsommar, och nu var det några dagar senare och vi blev kvar.

De senaste dagarna hade varit fyllda av sol, bad, god mat och skratt. Men en sak hade varit annorlunda. Mina äldre kusiner hade med sig en kompis. Hon var runt 30, mörkt hår och mörka ögon. Jag var 19.

Varje gång jag såg henne slog mitt hjärta hårdare och jag blev tyst. Varje gång hon pratade blev jag varm mellan benen. Hennes röst var mörk, så där nästan lite hes. Jag undrade hur hon lät när hon stönade…

Men det var inte bara jag som kollade. Hon kollade på mig också, fast lite mer subtilt. Men under middagarna, eller när vi blev ensamma så kunde jag se hur hennes ögon gled ner till mina bröst. Nu var det alltså kväll, och jag satt på bänken i deras trädgård och bara andades. Jag behövde lite frisk luft.

Då kom hon plötsligt ut. Hon hade en enkel men ganska kort svart klänning, jag kunde inte slita blicken från hennes lår. Hon satte sig bredvid mig. Onödigt nära. Jag kunde känna värmen från hennes hud och höra hennes lite ostadiga andning.

”Vill du ha en cigg?” frågade hon plötsligt och jag slets genast ut ur mina fantasier. Jag tvingade mig själv att slita blicken från hennes kropp och kolla på hennes ögon. Hennes ögon stirrade rakt in i mina. Jag sa ja och hon drog fram ett paket och tände en cigarett. Hon tog ett par bloss innan hon gav den till mig. Herregud… hon var så jävla sexig när hon blåste ut röken sådär. Jag kände mig nästan liten.

Jag tog ett bloss och började hosta lite. Jag hade mest rökt vape innan, så jag var lite ovan. Jag skämdes, men hon skrattade mjukt och sa att det var okej. Och samtidigt gled hennes hand till mitt lår. Jag frös till. Rysningar gick igenom min kropp och jag kände hur klitoris började bulta. Jag tittade snabbt mot huset, någon kunde ju se? Mina kusiner var ju där inne. Men då lutade hon sig mot mig och hennes läppar nuddade nästan mitt öra medans hon viskade; ”De flesta sover. Det är bara vi…” och hennes hand gled högre upp på mitt lår. Så nära nu, så sjukt nära. Jag visste inte vad jag skulle svara och nickade bara medans jag svalde hårt.

Jag lutade huvudet bakåt. Jag var för kåt för att tänka. ”Fortsätt” var det enda jag fick fram.

Det var då det hände. Utan ett ord så slängde hon ciggen och tittade frågande på mig. Jag nickade svagt och hennes hand gled ner i mina trosor under klänningen. Jag ryckte till och ett mjukt stön lämnade mina läppar. Hon börjar smeka min våta fitta med sitt ringfinger, och mina lår darrade. Jag lutade huvudet bakåt. Jag var för kåt för att tänka. ”Fortsätt” var det enda jag fick fram. Hon fortsatte mycket väl och lät sedan två fingrar glida in i mig. Mina väggar spändes runt om dem och hon log. Hon pullade mig snabbt. In och ut, in och ut. Jag kunde höra hur det klafsade från min våthet. Jag kunde inte prata. Jag stönade bara då och då, kanske lite för högt. Hon fortsatte pulla mig snabbt och utan paus. ”Jag kommer!” Varnade jag och hon ökade takten medans hon lutade sig in. ”Ja, ja, kom för mig.. kom på mina fingrar. Visa mig hur jävla duktig du är!” Och jag kom så jävla hårt att det kändes som jag skulle svimma.

Efteråt skrattade hon och tog långsamt ur sina fingrar ur mig. Hon förde dem till sin mun och sög av dem medans hon stirrade mig rakt in i ögonen. Jag blev nästan upphetsad igen. Sedan ställde hon sig upp, som om inget hade hänt, och sa; ”Det var trevligt att ta en cigg med dig. Sov nu. Vi ses imorgon, Selma.” Jag svimmade nästan.
/wlw

Till toppen av sidan