Panik - lämna sidan!
Sexnoveller att läsa

Vi gned våra klitorisar mot varandras ben

Jag och min barndomskompis sitter i hennes rum och pratar om alla gånger vi hånglat i smyg i hennes rum när vi varit mindre. Jag var kär i henne, men vad hon kanske inte vet är att jag fortfarande är det.

Pratet avtar och jag kan inte låta bli att stirra in i hennes fina ljusgröna ögon. Hon kollar tillbaka men sen fortsätter blicken ner till min mun och sen tillbaks till mina ögon.

Jag funderar på om hon vill samma sak som jag. Då lutar hon sig fram, jag gör det samma och så plötsligt kysser vi varandra. Alla år jag väntat.

Jag särar på benen

Vi hånglar intensivt en lång stund tills hon trevande smeker mig längst byxlinningen, som att hon vill komma innanför mina kläder. Jag knäpper upp byxornas knappar och hon sticker ner sin hand. Jag särar på benen för att markera att jag vill att hon fortsätter.

Snart har vi slängt av oss nästan alla kläder och hon pullar min våta fitta, vågen av lugn och upphetsning sprider sig i kroppen och jag stönar högt.

– Åh vad skönt!

Sen byter vi position och jag slickar hennes uppsvällda fitta, hon stönar om möjligt ännu högre än jag just gjorde.

vi turas om att suga på varandras bröst

Sen tar jag av hennes bh och hon min, vi turas om att suga på varandras bröst samtidigt som vi gnider klitoris mot varandras ben. Som jag drömt och längtat efter just detta.

– Åh, jag kommer! stönar hon.

– Jag med, flämtar jag och vi båda stönar oss igenom varsin underbar orgasm.

Vi lägger oss sen i hennes säng och skrattar så vi nästan kiknar, hon tar min hand. Nu kan inget gå fel.

/Gurkisen

Fler sexnoveller

Sexnoveller

Jag iakttar när hon gnuggar mot klitoris

Hon stönar och ber mig fortsätta samtidigt som hon trycker ner sin hand i sina trosor och börjar onanera och smeka sig själv.

Sexnoveller

Hans första sex - med mig i bilen

Jag andas tungt och känner ett pirr genom hela kroppen. Min klitoris nås av ett pirr och jag ger ifrån mig ett stön.

Sexnoveller

I gymmets duschar

Vi var precis klara med ett ryggpass på gymmet och gick mot omklädningsrummet. Vi öppnade skåpen och han drog av sin tröja. Jag fick se hela hans muskulösa överkropp.

Sexnoveller

Hon smekte mina bröst i omklädningsrummet

Hon tittade upp på mig och jag tittade tillbaka. Jag tog om hennes nacke och förde försiktigt henne mot mina bröst och hon började suga på min högra bröstvårta. Sedan bytte hon till det vänstra och jag stönade högt, det var så skönt!

Sexnoveller

Vi saxade till orgasm

Det är sjukt upphetsande att känna hennes våta fitta mot min, och hennes klitoris mot min klitoris. Detta är så skönt. Vi juckar mot varandra samtidigt som vi smeker oss själva.

Sexnoveller

På toan i skolköket

Jag svarade stelt på hennes frågor. Hon avbröt mig och skulle gå på toa. Hennes händer började försiktigt smeka mig och hon frågade om jag ville följa med. Jag svarade ja, kåt som jag var. Snoppen var som en sten.

Sexnoveller

Du har gruppsex med tjejerna i klassen

Alla följer med som i trans. När du och alla snygga snälla tjejer väl kommer till matteklassrummet ställer du dig i ingången och ger dem varsitt förkläde.

Sexnoveller

Hon runkade, jag smekte

Vi tog av mig mina byxor och kalsonger och hon frågade om hon fick runka av mig. Jag nickade.

Sexnoveller

Du och jag på toan på klubben

Musiken strömmade ur högtalarna och jag kände hur du började klämma på mitt bröst. Inte för hårt, men inte för lätt heller. Precis lagom.

Sexnoveller

Grill, bad och orgasm

Hans mjuka läppar mot mina, jag känner hans lena, tunga som åker runt i min mun. Jag känner hur min fitta pirrar. Jag är så nära honom att jag märker att hans kuk står rakt upp.

Till toppen av sidan