Hur känns det att onanera som trans?
Hur onanerar ni som är trans? Och hur känns det när ni känner er som ett kön, men fortfarande har ett annat mellan benen, när ni blir kåta? Gör det att ni mår dåligt eller hur känns det liksom? Är själv trans och undrar hur andra upplever det.
/Kille som vill vara tjej
Svar:
- Jag är själv trans och det känns väldigt bra efter att jag onanerat.
/Filip - De fett jävla najs ;)
/King kongen med ballongen - Är ftm (female to male) så brukar tänka att klitoris typ är min penis. Funkar inte alltid men oftast hjälper det lite. Brukar oxå stimulera runt analen, då både cis-killar och cis-tjejer har en anal. Och brukar bara ha analsex med min kille. Förr hade jag alltid på mig en binder undertiden, men har bytt min binder till TransTape och det känns typ bättre då.
/ftm, 15 - Är man riktigt kåt så bryr man sig inte (iallafall för mig ^^) vill dock väldigt gärna ha en fitta.
/Sam - Hej, jag brukar tycka det känns bra även fast jag känner mig som kille. Eftersom jag är straight transkille brukar jag bara tänka att jag pullar nån annan.
/Inga - Hej! Trans, demiboy här! För att svara på din fråga så känns det för mig bra i början, medans jag onanerar, och det känns väldigt upphettsande medans jag är kåt. Det är mest efter jag har onanerat då jag mår dåligt. Jag önsksr liksom att jag hade det andra könet, och hade orgasm på det andra sättet typ.
/J♡ - Väldigt jobbigt ibland :(
/Transkille 14 - För mig är det inte jobbigt när jag onanerar. Är transtjej (MTF) Är jag riktigt kåt så bryr jag mig helt enkelt inte :)
/Samantha! - Hej! Du är ingen kille som vill vara tjej. Du ÄR en tjej om det är det du känner dig som :)
/Anonym - Är väldigt jobbigt ibland men när jag är riktigt kåt så tänker jag inte på det
/Transtjej 👌🏻 - Detta kanske låter konstigt men känner ibland som att jag har en kuk (transkille) och när jag är kåt så känns det väldigt konstigt ibland för att det känns som min hand är inuti en osynlig kuk
/Eric